Top Posters
Since Sunday
6
s
3
3
d
3
s
2
c
2
G
2
y
2
t
2
2
k
2
j
2
New Topic  
bbergeron11 bbergeron11
wrote...
Posts: 128
Rep: 0 0
2 weeks ago
Solve the problem.

If 4 sandwich rolls cost $0.96, how much will 14 rolls cost?

▸ $4.36

▸ $3.36

▸ $3.84

▸ $5.84
Textbook 
Business Mathematics

Business Mathematics


Edition: 15th
Authors:
Read 16 times
1 Reply
Replies
Answer verified by a subject expert
revanchistrevanchist
wrote...
Posts: 141
Rep: 0 0
2 weeks ago
Sign in or Sign up in seconds to unlock everything for free
More solutions for this book are available here
1

Related Topics

bbergeron11 Author
wrote...

2 weeks ago
Thank you, thank you, thank you!
wrote...

Yesterday
I appreciate what you did here, answered it right Smiling Face with Open Mouth
wrote...

2 hours ago
Helped a lot
New Topic      
Explore
Post your homework questions and get free online help from our incredible volunteers
  953 People Browsing
Related Images
  
 295
  
 269
  
 340
Your Opinion
Who will win the 2024 president election?
Votes: 10
Closes: November 4